Bestuursleden

Geert Declercq - Voorzitter

Ruitjesbosstraat 52

8820 Torhout

050/22.02.23 - 0491/61.04.13

declercq.geert@telenet.be

Als voorzitter neem ik de algemene leiding van de club op mijn vork. Stel me alle soorten vragen over de club, zijn werking en zoveel meer, ik zal proberen naar godsvrucht en vermogen te antwoorden.
Gerard Goemaere - Ondervoorzitter & Penningmeester

Ter Klare 17

8554 Sint-Denijs

056/22.42.26 - 0475/52.04.49

gerardgoemaere@skynet.be

Onze ondervoorzitter coördineert de busreizen. Samen bereiden we de reizen voor en telkens zorgt Gerard ervoor dat iedereen ingeschreven raakt. Ook voor alle informatie over de reizen kunt u bij hem terecht.
Robert Vandaele - Erevoorzitter

Stationsstraat 132

8780 Oostrozebeke

056/66.57.06 - 0477/42.82.55

robertvandaele@hotmail.com

Natasja Samyn - Dienstdoend penningmeester

Maria V. Bourgondiëstraat 48

8870 Izegem

051/30 27 77

Fax: 051/49 99 89

natasja.samyn@gmail.com

Natasja leidt de boekhouding in goede banen en verzorgt de ledenwerving.
Sofie Ramon - Secretaris

Ruitjesbosstraat 52

8820 Torhout

050/22 02 23 - 0478/22 68 59

sofie.ramon@telenet.be

Sofie is secretaris van de club en neemt alle administratie (behalve de boekhouding) voor haar rekening. Voor het clubledenblad kunt u haar al uw bijzondere foto's doorsturen, die u dan in de rubriek 'Uw foto in het blad' ziet verschijnen.
Wim Roelant - Hoofdredacteur tijdschrift

't Rivierenhof 82

9990 Maldegem

0479/81 62 19

wim.roelant@telenet.be

Wim neemt de lay-out van ons clubledenblad voor zijn rekening.
Pieter Lapeire - Medewerker tijdschrift

Blekerijstraat 159

8870 Izegem

0485/36 59 75

lapeirepieter@gmail.com

Pieter neemt het artikel van de stationaire motoren in het clubledenblad voor zijn rekening. Hij coördineert daarnaast ook de dag van de verzamelaar en de kalender. Stuur hem daarom uw favoriete foto's door, zodat deze in een volgende editie van de kalender verschijnen!
Carl Devlies - Medewerker tijdschrift

Sneppestraat 5

8560 Wevelgem

056/32 40 05 (na 18u) - 0470/82 13 07

carl.devlies@telenet.be

Carl neemt de beschrijving van het centraal merk voor zijn rekening. Bovendien is hij druk in de weer om een aanzienlijk gedeelte van het clubledenblad in het Frans te vertalen.
Tim De Reu - Medewerker tijdschrift

Markegemsesteenweg 62

8720 Dentergem

0476/70 84 46

timdereu@hotmail.com

Jeffrey Devaere - Medewerker tijdschrift

Ankelaarstraat 27

8720 Dentergem

0494/34.31.92

jeffreydevaere@hotmail.com

Christa Hollevoet - Medewerker agenda

Spoorwegstraat 24

8210 Veldegem

050/27 80 97 - 0478/69 88 04

chr.devoshollevoet@hotmail.com

Brecht Demeulenaere - Internetbeheer

Westkantstraat 4

8020 Ruddervoorde

050/69 22 13 - 0478/58 56 34

b.demeulenaere@gmail.com

Stijn Debruyne - Medewerker

Doornstraat 13

8820 Torhout

050/21 77 95

stijn.debruyne@khbo.be

Wesley Pynnebrouck - Medewerker

Brugseweg 94

8920 Poelkapelle

057/36 33 07 - 0494/87 36 60

wesley.pynnebrouck@hotmail.com